Co to jest
A

minokwasy to podstawowe cząstki budujące białka. Dożylne podanie aminokwasów jest najszybszym i najbardziej skutecznym sposobem ich suplementacji. Aminokwasy w 100% trafiają do komórek i rozpoczynają swoje wszechstronne działanie. Aminokwasy działają również odmładzająco i przeciwstarzeniowo. Wywiad lekarski przed wlewem wskaże zapotrzebowanie na aminokwasy, których Twój organizm potrzebuje najbardziej.

Składniki wlewu
  • Walina – posiada działanie lekko stymulujące (odsuwające objawy zmęczenia podczas wysiłku) wpływając na poziom i relacje neuroprzewodników. Przyczynia się do ochrony wątroby. Stymuluje zwiększenie siły i masy mięśniowej, bierze udział w redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Leucyna – jest organicznym związkiem chemicznym i zarazem jednym z najważniejszych aminokwasów egzogennych..Ma silnie antykataboliczny charakter. Warto nadmienić, że oprócz przynależności do aminokwasów egzogennych, leucyna jest zaliczana do grupy związków ketogennych. Jedną z jej pochodnych jest ketoleucyna, która powstaje na skutek licznych reakcji metabolicznych organizmu. Efektem jej działania jest ograniczenie do ogra- niczenia kortyzolu, który zaliczany jest do hormonów stresowych.
  • Izoleucyna – aminokwas o potężnym działaniu antykatabolicznym, zapobiega rozpadowi mięśni po treningu.
Dla kogo

Specjalnie dla tych, którzy cenią swój czas poświecony na intensyw- nych treningach i mają świadomość i wiedzę na temat potrzeby odbudowy bia- łek.

Cennik
E
Pojedynczy zabieg
150zł
E
Pakiet 5 zabiegów
650zł
E
Pakiet 10 zabiegów
1250zł